NASZ SERWIS:
ŁATWO, SZYBKO i PEWNIE
WYBÓR JĘZYKA:
DE EN FR ES IT PT PL NL RO RU SK 
NAWIGACJA
SERVICE


Odbiór tablic możliwy jest również 24h w naszym biurze przy autostradzie A4, 2 km za Zgorzelcem, jadąc w kierunku Niemiec, na starym przejściu autostradowym-Jędrzychowice-Ludwigsdorf. Obecnie jest to pierwszy niemiecki parking: "An der Neiße"

Video abspielen

Sposób płatności

Na koniec zamówienia mają Państwo możliwość wyboru sposobu zapłaty.
Kreditkarte Visa MasterCard


Mogą Państwu u nas zapłacić wygodnie i bezpieczenie kartą (VISA / MasterCard). W końcowym etapie zamówienia zostaną Państwo przekierowani do bezpiecznego formularza, gdzie będzie trzeba podać numer karty kredytowej, termin jej ważności i kod zabezpieczający PIN (znajduje się on na odwrocie karty). Po dokonaniu zapłaty, zamówienie zostanie przez nas przyjęte do realizacji, a tablice krótkoterminowe otrzymają Państwo z reguły w następnym dniu roboczym.
Barzahlung

GOTÓWKA

Istnieje możliwość odbioru osobistego wcześniej zamówionych tablic w godzinach pracy naszego biura. W tym wypadku należy dostarczyć do nas dokumenty pojazdu i dokonać płatności za tablice bezpośrednio w naszym biurze. Biuro nasze mieści się na przejściu granicznym Jędzychowice-Ludwigsdorf (Görlitz), przy autostradzie A4, przy parkingu dla ciężarówek- budynek spedycji celnych, kierunek wyjazdowy z Polski.

Istnieje również możliwość całodobowego odbioru wcześniej zamówionych tablic, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem uzgodnienia szczegółów +48 888 01 01 07

Link do mapki dojazdowej:
Paypal

Aby mogli Państwo płacić za pośrednictwem PayPal należy założyć konto w serwise PayPal.
Po odpowiednim skonfigurowaniu konta PayPal mogą Państwo wygodnie płacić kartą kredytową, bezgotówkowym polececniem zapłaty albo normalym przelewem. Wiekoszość sklepów internetowych oferuje możliwość zapłaty poprzez system PayPal, który jest cenionym rozwiązaniem ze względu na to, iż :
- potwierdzenie płatności następuje w ciągu kilku sekund.
- jest to bezpieczna procedura bez pobierania danych z konta.
- oraz mają Państwo gwarancję otrzymania towaru poprzez ochronę konsumencką PayPal.
Nasze konto PayPal: info@peregon.eu
Sofortüberweisung

Poprzez natychmiastowy mogą Państwo od razu zapłacić online, wszystko czego Państwo do tego potrzebują to konto z dostępem do internetu jak również PIN i TAN. Państwa rachunek zostanie odrazu obciążony tą kwotą, a tablice zostaną wysłane następnego dnia roboczego.
Sofortüberweisung.de posiada atest TÜV i bardzo rozwinięty system płatności.
Wskazówka: Nie mamy żadnego wglądu do Państwa PIN-u ani numeru TAN, dostajemy tylko informację o zaksięgowaniu Państwa przelewu.
Überweisung

Posiadamy polskie i niemieckie konto bankowe. Przyjmujemy wpłaty w PLN i EURO.
Prosimy dosłać na maila potwierdzenie przelewu, przyspieszy to zatwierdzenie
płatności i wysyłkę tablic.

Polskie konto bankowe – wpłata w PLN

Bank BPS S.A. in Zgorzelec
Numer konta: 37 1930 1262 3270 0254 7901 0001
Właściciel: Alfred Friesen, Gartenstrasse 1, 52-391 VettweissNiemieckie konto bankowe - wpłata w EURO
Prosimy poinformować nas mailowo lub telefonicznie o dokonaniu przelewu. Zapłata trwa z reguły ok. 1-2 dni robocze. Dane konta do przelewu poniżej.

Deutsche Bank
Właściciel: GVA Transit GmbH
IBAN: DE45 395 700 240 8014532 01
SWIFT-BIC: DEUT DE DB395
SPOSOBY PŁATNOŚCI
Unsere Zahlungsmethoden
PRZESYŁKA
DHL  
Przesyłamy firmą kurierską DHL.
Śledzenie(monitorowanie) przesyłki online!