NASZ SERWIS:
ŁATWO, SZYBKO i PEWNIE
WYBÓR JĘZYKA:
DE EN FR ES IT PT PL NL RO RU SK 
NAWIGACJA
SERVICE


Odbiór tablic możliwy jest również 24h w naszym biurze przy autostradzie A4, 2 km za Zgorzelcem, jadąc w kierunku Niemiec, na starym przejściu autostradowym-Jędrzychowice-Ludwigsdorf. Obecnie jest to pierwszy niemiecki parking: "An der Neiße"

Video abspielen

Wysyłka

Wir versenden mit DHL
Tablice przejazdowe przesyłamy Firmą DHL (Przesyłka ekspresowa). Na terenie Niemiec korzystamy z usług DHL. W większości przypadków tablice otrzymacie Państwo już następnego dnia roboczego, jeśli zamówienie zostało złożone do godziny 14. Na terenie Polski i w niektórych rejonach Europy - w szczególnych przypadkach - tablice mogą zostać dostarczone w ciągu 2 dni roboczych, prosimy więc o wcześniejsze składanie zamówienia, wówczas otrzymają Państwo tablice, które bedą ważne 3 dni.

Jeżeli Państwu zależy na tablicach 4 dniowych istnieje możliwość odebrania ich bezpośrednio w punkcie DHL, wówczas należy uprzednio skontaktować się z DHL-em w celu potwierdzenia w jakim mieście będzie możliwość odbioru osobistego 4 dniowych tablic. Dostarczenie przesyłki w terminie zależne jest od firmy przewozowej, dlatego nie możemy za to ponosić odpowiedzialności.

Po złożeniu zamówienia i przekazaniu przez nas tablic firmie kurierskiej, otrzymają Państwo e-mailem numer listu przewozowego oraz link do strony internetowej umożliwiającej śledzenie przesyłki.
UA MD RO BG GR MK AL RK RS ME BA HR SI HU SK AT CZ PL RU BY LT LV EE RU FI IS NO SE DK IE GB LU NL ES ES ES PT ES FR IT IT IT CH FR BE DE
SPOSOBY PŁATNOŚCI
Unsere Zahlungsmethoden
PRZESYŁKA
DHL  
Przesyłamy firmą kurierską DHL.
Śledzenie(monitorowanie) przesyłki online!